Supervalem.ee alustas!

Supervalem.ee sündis praktilisest vajadusest. Olen loomu poolest inimene, kellele meeldib töö protsess teha võimalikult efektiivseks. Nt kui mu kõrval on inimene, kes panustab aega andmeanalüüsi, siis on kõigile kasulik kasutada tema tehtud tööd, mitte ma ei hakka seda sama tööd ise uuesti tegema.

Aktsiate ostmisel on minu jaoks oluline, et seal taga oleks analüüs. Osta populaarset aktsiat sellepärast, et ta on populaarne – see ei ole minu valik. Olen äärmiselt tänulik, et Harri hobi on aktsiad ja et olen saanud kasutada tema loodud andmeanalüüsi tabeleid jms infot. Kui varem mu sõbrad-tuttavad küsisid, et kuidas ma aktsiaid valin-analüüsin, siis viitasin Harri tehtud tabelitele ja sellepeale said küsijad ohata ja olla veidi õnnetud, et neil seda võimalust ei ole.

Paramparaa!!! Juba vanarahvas ütles, et „ära hoia küünalt vaka all“. Novembris 2021. a tuli mul mõte, et võiks jagada investeerimishuvilistele naistele magic formula tabelit ning üle 100 naise ütlesid „jah, seda ma ostan“. Seda ostu-müügi protsessi vaadates tekkis Harril idee, et kõigile osapooltele oleks mugavam kui magic formula oleks veebilehe ja veebiteenuse kujul. Ja nüüd, kaks kuud hiljem, ongi supervalem.ee valmis! Suur-suur aitäh kõigile kaasloojatele ja testklientidele!

Edu kõigile praegustele ja tulevastele kasutajatele!

Jäta kommentaar