Hinnad & KKK

Supervalem.ee on investoritelt investoritele. Me hoiame hinnad mõistlikult madalad, et supervalem.ee kasutamine võimalikult vähe kulutaks teie investeeritavat kapitali.

Liitumispaketid

Proovipakett, Täispakett ja Eluaegne pakett annavad samad õigused supervalem.ee kasutamiseks. Erinev on ainult aeg, mille jooksul need aeguvad. Proovipakett on mõeldud supervalem.ee lehega tutvumiseks ja sobib hästi ka siis, kui plaanid kord või paar aastas investeerida. Igakuiselt investeerides sobib täispakett paremini. Liitumispaketid on tähtajalised ja kordusostu kohustust ei ole.

Kõigi liitumispakettidega kaasneb raha tagasi garantii. Te võite lõpetada oma liitumispaketi kogu raha tagasi saamiseks 14 päeva jooksul alates paketi ostmisest.

Proovipakett

2 € /45 päeva


  • Ligipääs Supervalem.ee kogu lehe sisule
  • Kehtib 45 päeva
Täispakett

10 € /aasta


  • Ligipääs Supervalem.ee kogu lehe sisule
  • Kehtib 1 aasta
Eluaegne pakett

100 € /piiramatult


  • Ligipääs Supervalem.ee kogu lehe sisule
  • Kehtib piiramatult
Korduma kippuvad küsimused

KKK

Siit leiad vastused sagedamini esinevatele küsimustele.

Kui sageli tabelit uuendatakse?

Magic formula skoor sõltub ettevõtete kasumiandmetest, varadest ja kohustustest ning aktsia hinnast. Ettevõtete varade ja kohustuste seis uueneb kord kvartalis, kui avaldatakse värsked kvartaliaruanded. Kasumiandmed arvutame libisevalt viimase nelja kvartali tulemuste põhjal. Aktsiahind uueneb praktiliselt reaalajas (kuni 20 min viivitusega).

Miks ma ei leia tabelist pankasid?

Tabelist on finantsettevõtted välja jäetud, kuna nende bilanss erineb suuresti tavalistest ettevõtetest. Seetõttu magic formula finantsettevõtete puhul ei toimi.

Kas siin tabelis on Põhjamaade või USA aktsiaid?

Ei, supervalem.ee kajastab ainult Balti börsi põhi- ja lisanimekirja aktsiaid.